Nottingham Forest - Manchester United, wynik meczu - 0-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Nottingham Forest i Manchester United zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2023-04-16 15:30 na stadionie The City Ground odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 31. Zmierzyły się ze sobą Nottingham Forest oraz Manchester United.

Gole strzelali: Antony 32' 0-1 Diogo Dalot 76' 0-2 Antony

Żółte kartki Nottingham Forest: Neco Williams 67' Orel Mangala 83'

Żółte kartki Manchester United: Harry Maguire 3' Wout Weghorst 90'

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Czerwone kartki Manchester United:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Nottingham Forest stanie naprzeciw Liverpool, następne spotkania z drużynami Brighton oraz Brentford. Kolejno natomiast Manchester United podejmie Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz Brighton.

Wierni kibice śledzą potyczki w lidze Premier League. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Neco Williams Harry Maguire niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym fanom wiele pozytywnych emocji. Potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się zagorzałe, nie często bywa, iż są to mecze nie warte uwagi. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić widowiska sportowe popularnej ligi Premier League. Uczestnictwo takich zespołów jak Nottingham Forest i Manchester United w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak The City Ground.