Manchester United kontra Fulham, wynik spotkania - 1-2

W ostatnim meczu 26. kolejki Premier League drużyna Manchesteru United podejmowała Fulham na własnym stadionie, Old Trafford. Spotkanie, które odbyło się dwa dni temu o godzinie 15:00, zakończyło się zaskakującym rezultatem 1-2 na korzyść gości. Mimo bramki na przerwę, żaden zespół nie zdołał utrzymać prowadzenia, co sprawiło, że emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Manchester United 1-2 Fulham: Dramatyczny mecz na Old Trafford

Mecz pomiędzy Manchester United a Fulham na Old Trafford przerodził się w prawdziwe widowisko, które dostarczyło kibicom mnóstwo emocji do samego końca. Sędzia główny Michael Oliver prowadził to starcie, które od samego początku zapowiadało się niezwykle interesująco.

W pierwszej połowie obie drużyny prezentowały się zdecydowanie równorzędnie, walcząc o każdą piłkę na środku boiska. Pomimo starań zawodników z obu stron, do przerwy na tablicy wyników nadal widniało 0-0, co zapowiadało emocjonującą drugą część spotkania.

Po przerwie to goście z Fulham jako pierwsi zdołali otworzyć wynik meczu. W 65. minucie to C. Bassey wpisał się na listę strzelców, wykorzystując podanie od T. Castagne. Gospodarze szybko odpowiedzieli, gdy w 89. minucie kapitan Harry Maguire doprowadził do wyrównania, rozpalając atmosferę na Old Trafford.

Niestety dla Manchester United, emocje nie skończyły się na remisie. W doliczonym czasie gry, w 90. minucie, A. Iwobi strzelił bramkę na 1-2 dla Fulham, ustalając ostateczny wynik meczu. Kibice byli zaskoczeni obrotem sytuacji, a zawodnicy obu drużyn dawali z siebie wszystko do samego końca.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, a sędzia pokazał kilka żółtych kartek zawodnikom z obu drużyn. W barwach Manchester United kartoniki zobaczyli Harry Maguire oraz Bruno Fernandes, natomiast w zespole Fulham karane były Tosin Adarabioyo, Andreas Pereira, Harry Wilson, Bernd Leno oraz Tom Cairney.

Mimo zaciętej walki na boisku, żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki. Mecz zakończył się wynikiem 1-2 na korzyść gości, co przyprawiło kibiców Manchester United o niespodziewane rozczarowanie.

Następne spotkania obu zespołów zapowiadają się równie interesująco, z czekającymi ich wyzwaniami. Manchester United zmierzy się z Nottingham Forest, Manchester City oraz Everton, natomiast Fulham będzie rywalizować z Brighton, Wolves oraz Tottenham. Kibice już teraz nie mogą się doczekać kolejnych emocji na boisku!