Mecz Manchester United - Bournemouth zakończony wynikiem 0-3

W sobotnie popołudnie na Old Trafford odbył się mecz 16. kolejki Premier League pomiędzy drużynami Manchester United i Bournemouth. Widzowie mieli okazję obserwować zacięte starcie, które zakończyło się wynikiem 0-3 na korzyść gości.

Manchester United - Bournemouth 0-3

Dzisiejszy mecz pomiędzy Manchesterem United a Bournemouth na Old Trafford okazał się prawdziwą niespodzianką. Goście zdominowali grę od samego początku, zdobywając bramkę już w 5. minucie za sprawą D. Solanke, który skorzystał z asysty L. Cooka. Mimo desperackich prób gospodarzy, wynik do przerwy nie uległ zmianie.

W drugiej połowie goście nie zwalniali tempa. P. Billing zwiększył prowadzenie Bournemouth w 68. minucie, a pięć minut później M. Tavernier ustalił wynik na 0-3. Manchester United nie potrafił odwrócić losów meczu, a Bournemouth pewnie kontrolował przebieg gry.

Gdy emocje już opadły, nie sposób nie zwrócić uwagi na niespotykaną liczbę żółtych kartek, które zostały pokazane przez sędziego. Sergio Reguilón, Rasmus Højlund oraz Bruno Fernandes z Manchesteru United oraz Marcus Tavernier z Bournemouth zostali ukarani przez arbitra za swoje zachowanie na boisku.

Warto zauważyć, że żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki. Mimo porażki, Manchester United musi szybko otrząsnąć się z tego wyniku, gdyż już niedługo czekają ich starcia z takimi potęgami jak Bayern Monachium, Liverpool czy West Ham. Z kolei Bournemouth będzie miał okazję zmierzyć się z Luton, Nottingham Forest oraz Fulham.