Na stadionie Tottenham Hotspur Stadium miało miejsce spotkanie między Tottenham i Manchester United zakończone wynikiem 2-0

Dnia 2023-08-19 16:30 na obiekcie sportowym Tottenham Hotspur Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 2. Zmierzyły się Tottenham i Manchester United.

Po pierwszej połowie meczu między Tottenham a Manchester United wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: P. Sarr 49' 1-0 L. Martínez 83' 2-0

Żółte kartki Tottenham: Destiny Udogie 63'

Żółte kartki Manchester United: Aaron Wan-Bissaka 33' Antony 38' Bruno Fernandes 39'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Manchester United:

Główny sędzia meczu - Michael Oliver, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Tottenham stawi czoła Bournemouth, następne spotkania z drużynami Fulham i Burnley a Manchester United z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal i Brighton.

Wierni fani z zaangażowaniem śledzą starcia w lidze Premier League. Ciekawe drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak Destiny Udogie Aaron Wan-Bissaka systematycznie zapewniają fantastycznym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Walki między drużynami są niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to mecze mało interesujące. Systematycznie natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Premier League i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Tottenham i Manchester United w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Tottenham Hotspur Stadium.