Dnia 2024-02-04 14:00 na obiekcie Old Trafford odbyło się spotkanie Manchester United kontra West Ham zakończone wynikiem 3-0

W ostatnim spotkaniu 23. kolejki Premier League na stadionie Old Trafford drużyna Manchesteru United podejmowała zespół West Ham. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-0, po bramkach zdobytych w drugiej połowie. Spotkanie rozegrane zostało cztery dni temu, dokładnie 4 lutego o godzinie 14:00.

Mecz pomiędzy drużynami: Manchester United (Gospodarz) przeciwko West Ham (Goście)

Sprawozdanie z meczu

Emocjonujący mecz na Old Trafford zakończył się zwycięstwem gospodarzy, Manchester United, którzy pewnie pokonali West Ham 3-0. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice nie zawiedli, dostarczając dodatkowej energii swojej drużynie.

Manchester United rozpoczął mecz z determinacją, a już w 23. minucie R. Højlund otworzył wynik na 1-0 po świetnej asyście Casemiro. Gospodarze utrzymali prowadzenie do przerwy, kontrolując przebieg gry i stwarzając niebezpieczne sytuacje pod bramką West Ham.

W drugiej połowie to kontynuator akcji R. Højlunda, A. Garnacho, zdobył bramkę dla Manchester United w 49. minucie, po zagraniu Bruno Fernandesa, podwyższając wynik na 2-0. Gospodarze nadal dominowali na boisku, a ich wysiłki zostały nagrodzone golem S. McTominaya w 84. minucie, ustalając wynik meczu na 3-0.

Goście, mimo starań, nie byli w stanie przełamać obrony Manchester United, a ich jedyną kartką w meczu było ostrzeżenie dla Tomáša Součka w 37. minucie.

Manchester United prezentuje imponującą formę, a ich kolejne mecze przeciwko Aston Villa, Luton i Fulham zapowiadają się interesująco. West Ham będzie musiał podjąć wyzwanie przeciwko Arsenalowi, Nottingham Forest oraz Brentford, szukając odmiany po dzisiejszej porażce.