Na stadionie Old Trafford dnia 2023-09-16 14:00 miało miejsce spotkanie między Manchester United oraz Brighton zakończone wynikiem 1-3

Dnia 2023-09-16 14:00 na stadionie Old Trafford odbył się mecz ligi Premier League kolejki 5. Zmierzyły się Manchester United oraz Brighton.

Pierwsza połowa meczu między Manchester United a Brighton zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Gole strzelali: D. Welbeck 20' 0-1 S. Adingra P. Groß 53' 0-2 T. Lamptey João Pedro 71' 0-3 T. Lamptey H. Mejbri 73' 1-3 Lisandro Martínez

Żółte kartki Manchester United: Bruno Fernandes 45' Hannibal Mejbri 90'

Żółte kartki Brighton: Tariq Lamptey 4' Jan Paul van Hecke 24'

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki Brighton:

Główny arbiter spotkania - Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Manchester United zmierzy się już z Bayern Munich, następne spotkania z drużynami Burnley oraz Crystal Palace. Kolejno natomiast Brighton z AEK Athens FC. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth oraz Chelsea.

Liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi starcia, które startują w lidze Premier League. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak m.in. Bruno Fernandes Tariq Lamptey raz za razem serwują kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy nieprzepisowe faule, przepiękne asysty oraz gole, które dodają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zmagania między zawodnikami są nader bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, że spotkania nie są warte uwagi. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Premier League oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Manchester United i Brighton jak ich udział w Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Old Trafford.