Chelsea - Manchester United, wynik spotkania 1-1

Pierwsza część spotkania pomiędzy Chelsea i Manchester United zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-10-22 16:30 na obiekcie sportowym Stamford Bridge odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 13. Zmierzyły się Chelsea oraz Manchester United.

Gole strzelali: Jorginho 87' 1-0 Casemiro 90' 1-1 L. Shaw

Żółte kartki Chelsea: Jorginho 90'

Żółte kartki Manchester United: Antony 32' Fred 86' Lisandro Martínez 90' Luke Shaw 90'

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Manchester United:

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Chelsea stawi czoła Red Bull Salzburg, następne spotkania z drużynami Brighton oraz Dinamo Zagreb a Manchester United zmierzy się z Sheriff Tiraspol. Następne mecze zagra z drużynami West Ham oraz Real Sociedad.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Jorginho Antony nieustannie sprawiają kapitalnym kibicom wiele wrażeń. Trafiamy na przepiękne bramki i asysty, brutalne sytuacje na faul, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami ligowymi są zagorzałe, rzadko zdarza się ostatecznie, że są to widowiska drętwe. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić widowiska piłkarskie znanej ligi Premier League. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Chelsea i Manchester United w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stamford Bridge.