Na stadionie The American Express Community Stadium odbyło się spotkanie Brighton kontra Manchester United zakończone wynikiem 1-0

Pierwsza połowa spotkania między Brighton i Manchester United zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2023-05-04 19:00 na obiekcie sportowym The American Express Community Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 28 pomiędzy Brighton a Manchester United.

Gole strzelali: A. Mac Allister 90' 1-0

Żółte kartki Brighton: Adam Webster 52' Lewis Dunk 70' Levi Colwill 77' Moisés Caicedo 86'

Żółte kartki Manchester United: Casemiro 44' Diogo Dalot 59' Antony 69' Luke Shaw 90'

Czerwone kartki Brighton:

Czerwone kartki Manchester United:

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Brighton zmierzy się już z Everton, następne spotkania z drużynami Arsenal i Newcastle natomiast Manchester United z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i Chelsea.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Adam Webster Casemiro wielokrotnie gwarantują własnym wiernym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się zapadające w pamięć gole czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Potyczki między graczami okazują się bardzo zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to potyczki nudne. To też warto oglądać mecze piłkarskie ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Brighton i Manchester United w lidze Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak The American Express Community Stadium.