Na obiekcie Old Trafford dnia 2021-12-30 20:15 miał miejsce mecz między Manchester United i Burnley: wynik końcowy 3-1

Dnia 2021-12-30 20:15 na obiekcie sportowym Old Trafford odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Manchester United i Burnley.

Pierwsza połowa spotkania między Manchester United i Burnley zakończyła się wynikiem 3-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

 

Gole strzelali: S. McTominay 8' 1-0 Cristiano Ronaldo B. Mee 27' 2-0 Cristiano Ronaldo 35' 3-0 A. Lennon 38' 3-1

Żółte kartki Manchester United:

Żółte kartki Burnley:

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki Burnley:

Główny sędzia spotkania - Jonathan Moss, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Manchester United stawi czoła Wolves, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Aston Villa natomiast Burnley podejmie Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Leicester i Arsenal.

Oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki, które startują w lidze Premier League. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo częstokroć zagwarantowały fantastycznym entuzjastom piłki nożnej wiele niezapomnianych przeżyć. Potyczki między piłkarzami są niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to widowiska mało interesujące. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, książkowe asysty oraz bramki, które zapewniają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania sportowe lubianej ligi Premier League. Manchester United i Burnley jak ich udział w Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Old Trafford.