Mecz Leeds vs Manchester United, wynik końcowy 0-2

Leeds vs Manchester United, wynik końcowy 0-2. W dniu 2023-02-12 14:00 na obiekcie sportowym Elland Road rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Leeds i Manchester United.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Leeds i Manchester United wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: M. Rashford 80' 0-1 L. Shaw A. Garnacho 85' 0-2 W. Weghorst

Żółte kartki Leeds: J. Firpo 18' W. McKennie 40'

Żółte kartki Manchester United: Fred 21'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Manchester United:

Główny sędzia meczu to Paul Tierney, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Leeds stawi czoła Everton, następne spotkania z drużynami Southampton i Chelsea. Kolejno natomiast Manchester United podejmie Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Leicester i Barcelona.

Oddani kibice śledzą interesujące poczynania w lidze Premier League. Uzdolnione futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak J. Firpo Fred raz za razem zapewniają wspaniałym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają zażarte, rzadko bywa definitywnie, iż widowiska nie są interesujące. Bardzo często obserwujemy ostre faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Premier League. Leeds i Manchester United jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Elland Road.