Spotkanie Manchester United vs West Ham na obiekcie Old Trafford dnia 2022-10-30 16:15 - 1-0

Dnia 2022-10-30 16:15 na obiekcie sportowym Old Trafford rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Manchester United oraz West Ham.

Po pierwszej połowie meczu między Manchester United a West Ham wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: M. Rashford 38' 1-0 C. Eriksen

Żółte kartki Manchester United: Bruno Fernandes 90'

Żółte kartki West Ham: Gianluca Scamacca 36' Tomáš Souček 72' Thilo Kehrer 78'

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki West Ham:

Główny sędzia meczu to Chris Kavanagh, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Manchester United stawi czoła Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Aston Villa oraz Aston Villa. Kolejno natomiast West Ham zmierzy się z FCSB. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace oraz Blackburn.

W dzisiejszych czasach wierni fani śledzą poczynania w lidze Premier League. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Bruno Fernandes Gianluca Scamacca nieustannie serwują pierwszorzędnym kibicom wiele przeżyć. Nieustannie obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, przepiękne gole czy asysty gwarantujące wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Interesujące walki między zawodnikami są zażarte, nie często okazuje się ostatecznie, że widowiska nie są warte uwagi. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Manchester United i West Ham oraz ich udział w Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Old Trafford.