Mecz Manchester United - Newcastle dnia 2022-10-16 13:00 na stadionie Old Trafford: 0-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Manchester United a Newcastle zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2022-10-16 13:00 na stadionie Old Trafford odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 11 pomiędzy Manchester United a Newcastle.

Gole strzelali:

Żółte kartki Manchester United: Cristiano Ronaldo 49' Bruno Fernandes 65' Casemiro 69'

Żółte kartki Newcastle: Dan Burn 43'

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Manchester United stanie naprzeciw Tottenham, następne spotkania z drużynami Chelsea oraz Sheriff Tiraspol a Newcastle z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Aston Villa.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów futbolu śledzi ekscytujące starcia w lidze Premier League. Liczące się piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Cristiano Ronaldo Dan Burn raz za razem serwują fantastycznym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się nader nieustępliwe, rzadko bywa ostatecznie, że widowiska nudzą fana. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać widowiska piłkarskie ligi Premier League oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Manchester United oraz Newcastle w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Old Trafford.