STRONA FANÓW CZERWONYCH DIABŁÓW

Manchester United vs Everton 2-0

Mecz Manchester United vs Everton zakończony wynikiem 2-0 na stadionie Old Trafford

W ostatnim starciu wielkiej Premier League na Old Trafford, Manchester United podejmował Everton w meczu kolejki 28. Drużyna gospodarzy zdołała pokonać rywali 2-0, utrzymując prowadzenie od pierwszej połowy. Mecz odbył się w sobotę, 9 marca 2024 roku o godzinie 12:30. Teraz czas na szczegółowy raport z tego ważnego spotkania.

Manchester City kontra Manchester United wynik 3-1

Mecz Manchester City vs Manchester United, wynik 3-1

Wczorajsze starcie na Etihad Stadium pomiędzy Manchester City a Manchester United przyniosło emocjonujące widowisko. Mimo prowadzenia gości po pierwszej połowie, ostatecznie to drużyna Manchesteru City wyszła zwycięsko z tego starcia, pokonując rywali 3-1. Mecz z 27. kolejki Premier League dostarczył kibicom wiele powodów do ekscytacji i analizy.

Manchester United kontra Fulham wynik 1-2

Manchester United kontra Fulham, wynik spotkania - 1-2

W ostatnim meczu 26. kolejki Premier League drużyna Manchesteru United podejmowała Fulham na własnym stadionie, Old Trafford. Spotkanie, które odbyło się dwa dni temu o godzinie 15:00, zakończyło się zaskakującym rezultatem 1-2 na korzyść gości. Mimo bramki na przerwę, żaden zespół nie zdołał utrzymać prowadzenia, co sprawiło, że emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Luton vs Manchester United 1-2

Na stadionie Kenilworth Road miał miejsce mecz pomiędzy Luton oraz Manchester United zakończony wynikiem 1-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Luton i Manchester United dostarczył wielu emocji fanom piłki nożnej. Spotkanie, które odbyło się na stadionie Kenilworth Road, zakończyło się zwycięstwem Manchesteru United 2-1. Mimo zaciętej walki, goście zdołali utrzymać prowadzenie zdobyte jeszcze przed przerwą, co pozwoliło im sięgnąć po pełną pulę punktów. Czy drużyna Luton zdołała stawić czoła potężnemu rywalowi? Sprawdźmy, jak przebiegało to starcie na boisku!

Aston Villa kontra Manchester United, wynik końcowy 1-2

Aston Villa vs Manchester United, wynik meczu 1-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Aston Villa a Manchester United w ramach 24. kolejki Premier League wywołał wiele emocji na Villa Park. Ostatecznie to goście zdołali wywalczyć cenne trzy punkty, pokonując gospodarzy 2-1. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Manchester United 1-0, a mimo starań Villi w drugiej połowie, to drużyna z Manchesteru wyszła zwycięsko z tego starcia.

Mecz Manchester United vs West Ham 3-0

Dnia 2024-02-04 14:00 na obiekcie Old Trafford odbyło się spotkanie Manchester United kontra West Ham zakończone wynikiem 3-0

W ostatnim spotkaniu 23. kolejki Premier League na stadionie Old Trafford drużyna Manchesteru United podejmowała zespół West Ham. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-0, po bramkach zdobytych w drugiej połowie. Spotkanie rozegrane zostało cztery dni temu, dokładnie 4 lutego o godzinie 14:00.

Wolves kontra Manchester United wynik 3-4

Mecz pomiędzy Wolves oraz Manchester United na stadionie Molineux Stadium - 3-4

W ostatnim meczu ligowym pomiędzy drużynami Wolves i Manchester United, kibice byli świadkami emocjonującego widowiska. Mecz odbył się 7 dni temu, 1 lutego o godzinie 20:15 na Molineux Stadium. Ostateczny wynik to 3-4 na korzyść Manchesteru United, który prowadził 2-0 na przerwę. Była to 22. kolejka Premier League, a obie drużyny dały z siebie wszystko, aby zdobyć cenne punkty.

Manchester United - Tottenham wynik 2-2

Manchester United kontra Tottenham, wynik meczu - 2-2

W dniu 14 stycznia 2024 roku na Old Trafford odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Manchester United i Tottenham. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a wynik na przerwę to 2-1. Mecz ten miał miejsce w ramach 21. kolejki Premier League.

Mecz pomiędzy Manchester United - Aston Villa wynik 3-2

Manchester United kontra Aston Villa, wynik meczu: 3-2

Wczorajszy wieczór na Old Trafford przyniósł niesamowite emocje podczas meczu pomiędzy drużynami Manchester United i Aston Villa. Mecz zakończył się wynikiem 3-2, choć na przerwę to goście prowadzili 2-0. To spotkanie z pewnością zapadnie w pamięć kibiców obydwu drużyn na długo. Premier League nie zawiodła, a emocje sięgały zenitu!

Nottingham Forest kontra Manchester United wynik 2-1

Spotkanie pomiędzy Nottingham Forest i Manchester United zakończone wynikiem 2-1 na obiekcie The City Ground dnia 2023-12-30 17:30

Wczorajszy mecz piłkarski pomiędzy drużynami Nottingham Forest oraz Manchester United okazał się niezwykle emocjonujący. Spotkanie, które odbyło się na The City Ground, zakończyło się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy. Mimo braku goli w pierwszej połowie, druga część meczu obfitowała w wiele widowiskowych akcji.