Spotkanie pomiędzy Manchester United i Fulham dnia 2023-05-28 15:30: wynik 2-1

Manchester United kontra Fulham 2-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Manchester United a Fulham wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-05-28 15:30 na stadionie Old Trafford odbył się mecz ligi Premier League kolejki 38 pomiędzy Manchester United a Fulham.

Gole strzelali: K. Tete 19' 0-1 Willian J. Sancho 39' 1-1 Bruno Fernandes 55' 2-1 Fred

Żółte kartki Manchester United: Scott McTominay 87'

Żółte kartki Fulham: João Palhinha 51' Aleksandar Mitrović 79'

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki Fulham:

Główny arbiter meczu - Robert Jones, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Manchester United zmierzy się już z Manchester City, następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Fulham zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często wierni fani piłki nożnej śledzą poczynania, które startują w lidze Premier League. Utalentowane zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak m.in. Scott McTominay João Palhinha systematycznie serwują fantastycznym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nader zażarte, rzadko zdarza się, że spotkania nie są warte uwagi. Zdarzają się wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich i oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Manchester United i Fulham i ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Old Trafford.