Mecz Brentford - Manchester United, wynik końcowy 4-0

Brentford - Manchester United, wynik 4-0. W dniu 2022-08-13 16:30 na obiekcie sportowym Gtech Community Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 2. Zmierzyły się Brentford i Manchester United.

Pierwsza połowa spotkania między Brentford a Manchester United zakończyła się wynikiem 4-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

Gole strzelali: J. Dasilva 10' 1-0 M. Jensen M. Jensen 18' 2-0 B. Mee 30' 3-0 I. Toney B. Mbeumo 35' 4-0 I. Toney

Żółte kartki Brentford:

Żółte kartki Manchester United: Harry Maguire 16' Scott McTominay 82' Marcus Rashford 89' Bruno Fernandes 90'

Czerwone kartki Brentford:

Czerwone kartki Manchester United:

Główny arbiter meczu - Stuart Attwell, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Brentford zmierzy się już z Fulham, następne spotkania z drużynami Colchester i Everton. Kolejno natomiast Manchester United zmierzy się z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Southampton i Leicester.

W dzisiejszych czasach liczni fani piłki nożnej śledzą starcia ligi Premier League. Fascynujące futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak Harry Maguire raz za razem zagwarantowały wyborowym kibicom emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko walki między zawodnikami bywają bezkompromisowe, nie często okazuje się, że potyczki męczą. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, idealne bramki czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Brentford i Manchester United w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Gtech Community Stadium.