Spotkanie Manchester United - Brentford, wynik 3-0

Manchester United - Brentford, wynik 3-0. W dniu 2022-05-02 19:00 na stadionie Old Trafford rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 35. Zmierzyły się Manchester United i Brentford.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Manchester United i Brentford zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: Bruno Fernandes 9' 1-0 A. Elanga Cristiano Ronaldo 61' 2-0 R. Varane 72' 3-0 Alex Telles

Żółte kartki Manchester United: Nemanja Matić 54'

Żółte kartki Brentford:

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki Brentford:

Główny arbiter meczu to Chris Kavanagh, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Manchester United stawi czoła Brighton, następne spotkania z drużynami Crystal Palace i Southampton. Kolejno natomiast Brentford podejmie Everton. Następne mecze zagra z drużynami Leeds i .

Bardzo często mnóstwo kibiców z zapałem śledzi niezwykle interesujące poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Mocne piłkarskie drużyny i piłkarze jak Nemanja Matić nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym kibicom emocje sięgające zenitu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się nader zaciekłe, nie często okazuje się, iż mecze nudzą. Obserwujemy ostre sytuacje na faul, książkowe bramki i asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Premier League. Manchester United i Brentford jak ich udział w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Old Trafford.