Mecz Burnley kontra Manchester United, wynik końcowy 1-1

Burnley kontra Manchester United 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Burnley a Manchester United zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-02-08 20:00 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 24. Zmierzyły się Burnley i Manchester United.

Gole strzelali: P. Pogba 18' 0-1 L. Shaw J. Rodriguez 47' 1-1 W. Weghorst

Żółte kartki Burnley: Erik Pieters 74' Josh Brownhill 77'

Żółte kartki Manchester United: Harry Maguire 62'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Manchester United:

Główny arbiter meczu to Mike Dean, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Burnley stanie naprzeciw Brighton, następne spotkania z drużynami Tottenham i Crystal Palace a Manchester United zmierzy się z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Leeds i Atletico Madrid.

Oddani fani futbolu śledzą potyczki w lidze Premier League. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo Erik Pieters Harry Maguire nieustannie sprawiają swoim kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Walki między graczami bywają zagorzałe, bardzo rzadko bywa, że potyczki przynudzają. Wielokrotnie zdarzają się spektakularne bramki czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Premier League i przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Burnley i Manchester United i ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Turf Moor.