Manchester United kontra Wolves, wynik meczu: 0-1

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Manchester United i Wolves wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2022-01-03 17:30 na stadionie Old Trafford rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 21. Zmierzyły się Manchester United i Wolves.

Gole strzelali: João Moutinho 82' 0-1

Żółte kartki Manchester United: Scott McTominay 49' Luke Shaw 56' Nemanja Matić 74'

Żółte kartki Wolves: José Sá 90'

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki Wolves:

Główny arbiter meczu - M. Dean. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Manchester United zmierzy się już z Aston Villa, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Brentford a Wolves zmierzy się z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Brentford i Arsenal.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi potyczki w lidze Premier League. Uzdolnione futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak m.in. Scott McTominay José Sá stale zapewniają wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się niezwykle zajadłe, nie często bywa, że są to spotkania drętwe. Natrafiamy na idealne gole oraz asysty, ostre faule kończące się żółtą kartką, które dodają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych iprzeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Manchester United i Wolves i ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Old Trafford.