Spotkanie Newcastle kontra Manchester United zakończone wynikiem 1-1

W dniu 2021-12-27 20:00 na stadionie St. James' Park rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 19 pomiędzy Newcastle a Manchester United.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Newcastle a Manchester United zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: A. Saint-Maximin 7' 1-0 S. Longstaff E. Cavani 71' 1-1

Żółte kartki Newcastle: Emil Krafth 66' Joelinton 70' Javier Manquillo 90'

Żółte kartki Manchester United: Cristiano Ronaldo 57' Bruno Fernandes 66' Harry Maguire 68'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Manchester United:

Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Newcastle stawi czoła Cambridge United, następne spotkania z drużynami Watford i Leeds. Kolejno natomiast Manchester United z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa i Aston Villa.

W dobie dzisiejszych czasów kibice z zapałem śledzą potyczki w lidze Premier League. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy jak Emil Krafth Cristiano Ronaldo nader często zapewniły wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Interesujące walki pomiędzy graczami zdarzają się nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się, iż mecze nie są warte uwagi. Obserwujemy bezlitosne faule, idealne asysty czy bramki, które gwarantują wspaniałe wrażenia z meczu. Gorąco zachęcamy, aby śledzić mecze futbolowe popularnej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Newcastle i Manchester United oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, St. James' Park.