Mecz Norwich kontra Manchester United zakończony wynikiem 0-1 na stadionie Carrow Road

Norwich kontra Manchester United zakończony wynikiem 0-1. Dnia 2021-12-11 17:30 na stadionie Carrow Road odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Norwich i Manchester United.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Norwich oraz Manchester United zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: Cristiano Ronaldo 75' 0-1

Żółte kartki Norwich: Pierre Lees Melou 90'

Żółte kartki Manchester United: Diogo Dalot 77'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Manchester United:

Sędzią głównym tego spotkania był England Darren, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Norwich stanie naprzeciw Aston Villa, następne spotkania z drużynami West Ham i Arsenal natomiast Manchester United zmierzy się z Brentford. Następne mecze zagra z drużynami Brighton i Newcastle.

Liczna grupa fanów śledzi potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Mocne drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Pierre Lees Melou Diogo Dalot nader często zapewniły wyborowym fanom wiele wrażeń. Wspaniałe walki pomiędzy zawodnikami są zażarte, niezwykle rzadko bywa, iż zmagania nie są warte uwagi. Obserwujemy widowiskowe bramki i asysty, ostre faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Premier League. Udział takich znanych drużyn jak Norwich oraz Manchester United z ligi Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Carrow Road.