Spotkanie między Manchester United i Manchester City zakończone wynikiem 0-2 dnia 2021-11-06 12:30 na obiekcie Old Trafford

Manchester United kontra Manchester City zakończony wynikiem 0-2. Dnia 2021-11-06 12:30 na obiekcie sportowym Old Trafford rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 11. Zmierzyły się Manchester United i Manchester City.

Pierwsza część spotkania między Manchester United a Manchester City zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

 

Gole strzelali: E. Bailly 7' 0-1 Bernardo Silva 45' 0-2 João Cancelo

Żółte kartki Manchester United: Cristiano Ronaldo 90'

Żółte kartki Manchester City: João Cancelo 48' Bernardo Silva 58'

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki Manchester City:

Główny arbiter spotkania - Michael Oliver, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Manchester United zmierzy się już z Watford, następne spotkania z drużynami Villarreal i Chelsea. Kolejno natomiast Manchester City z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain i West Ham.

Bardzo często liczni kibice śledzą interesujące starcia w lidze Premier League. Utalentowane drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak Cristiano Ronaldo João Cancelo nieustannie gwarantują kapitalnym entuzjastom wiele niezapomnianych przeżyć. Interesujące zmagania między drużynami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to zmagania usypiające. Trafiamy na nieprzepisowe faule, widowiskowe asysty i gole, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Premier League i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Manchester United oraz Manchester City w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Old Trafford.